O nás

UP MADE je naše vlastní značka, která zahrnuje výrobu domácích dortů, zákusků, zmrzliny a výrobu domácího pečiva.

V  našem sortimentu zákusků najdete již tradiční a oblíbené dorty, pro které se naši zákazníci rádi vrací. Například Belgický dort ze 72%čokolády, Ovocný dort plněný lehkým tvarohovým krémem, jenž si u nás oblíbili i ti nejmenší zákazníci, či Marcipánový dort, který se hodí na každou oslavu.

Naší klasikou se stala také Panna cotta a tvarohový Cheese cake.  Dále máme v sortimentu i speciální Wellness dort, který je vyroben z žitné mouky a slazený fruktózou.  Díky tomu si na něm mohou pochutnat i diabetici a zákazníci s alergií na pšeničnou mouku.

Vyrábíme také dorty francouzského stylu. Tyto zákusky jsou lákavé nejen svým vzhledem, ale také svou lehkostí a nadýchaností. Dochucujeme je ořechy, vanilkovými lusky, čokoládou a ovocem. Když se řekne Francie, nesmí chybět světoznámé makronky, vyráběné z mandlové mouky ve velké škále barev a chutí.

Umíme vyrobit zákusky a dorty pro jakoukoliv příležitost. Svatební, narozeninové, netradiční dorty, zákusky na rauty či oslavy, nebo prostě jen tak na chuť.

Jak pracujeme

Vyrábíme tradičním způsobem, pomocí poctivého přístupu a v souladu s tradicemi českých cukrářů. Proto dbáme zejména na prvotřídní kvalitu surovin, používáme pouze pravé máslo, živočišnou smetanu, kvalitní holandskou čokoládu a jiné suroviny v co nejvyšší kvalitě. Vyhýbáme se použití ztužených tuků, margarínu a rostlinné šlehačky.

Recepty našich výrobků jsou výsledkem společné práce našich cukrářek, kdy každý nový výrobek pečlivě ochutnáváme a postupně doladíme tak, aby co nejvíce vynikla chuť použitých surovin. Díky tomu se naše produkty stávají originály, které nikde jinde nekoupíte.